Papildus stāvvietas uz Maksa Korža koncerta

КОРЖ

23 maijā pirmoreiz Latvijas vēsturē Rigas Skonto stadionā ar lielo koncertu un jaunu formātu uzstāsies populārais Baltkrievijas dziedātājs Maks Koržs.

Pasākums jau trešajā dienā ieņēma pirmo vietu pēc pārdoto biļešu skaita, apdzenot hokeja komandas “Dinamo Rīga” ziemas spēles un citus pasākumus. Pašlaik 20 dienu laikā pārdoto biļešu skaits pārsniedz 10 tūkstošu atzīmi.

Biļešu pārdošana notiek gan Latvijas tirgū, gan ārpus tā robežām. Koncertā piedalīsies viesi no Ukrainas, Baltkrievijas, Polijas, Spānijas, Francijas un Lielbritānijas. Organizatori apgalvo, ka Maksa Korža koncerts nav tikai skatuves uzvedums, bet gan īsts starptautiska mēroga šows,kas pārsteigs visus viesus. Biļešu tirdzniecība pārspēja rekordus arī citās valstīs.

Skatoties uz to, ka ažiotāža ap Maksa Korža pasākumu ar katru dienu paaugstinās, organizātori izdomāja pārvietot lielu koncerta skatuvi ārpus laukuma uz autostāvvietu, lai atbrīvotu vietu uz laukuma priekš vairākiem tukstošiem skātītājiem. Rīkotāji izlēma darīt tieši tā, jo stāvvietu biļetes ar katru dienu cilvēki regulāri izpērk un to kļūst arvien mazāk un mazāk.

Organizatori iesaka pasteigtieties iegādāties biļetes jau iepriekš, jo Latvijas iedzīvotājiem var nepietikt vietu un visas biļetes nopirks viesi no ārzemēm. Koncertā Rīgā mūziķis izpildīs savas labākās dziesmas, kā arī jaunus darbus. Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu Serviss kasē.