Maks Korž izlaiž jaunu dziesmu!

Korzh

Pekšņi un bez bridinājumiem Maks Korž izlaiž jauno dziesmu ar nosaukumu “Maloletka” («Малолетка») un ar šo darbu uzreiz tika pirmās vietās muzikalos čartos. Ši dziesma jau ir otrā relīze šogad. Pirmā bija “Razņesjom Stadik” («Разнесем стадик»). Laikam top jaunais albūms?

Atgadinam, ka 23. maijā Skonto stadionā norisināsies Maksa Korža lielais koncerts. 20 dienu laikā pārdoto biļešu skaits pārsniedza 10 tūkstošu atzīmi. Biļešu pārdošana notiek gan Latvijas tirgū, gan ārpus tā robežām. Koncertā piedalīsies viesi no Ukrainas, Baltkrievijas, Polijas, Spānijas, Francijas un Lielbritānijas. Korža koncerts nav tikai skatuves uzvedums, bet gan īsts starptautiska mēroga šovs,kas pārsteigs visus viesus.

Koncerta rīkotāji informē, ka ažiotāža ap koncertu strauji aug un jau veselu mēnesi koncerts aizņema stabīlo pirmo vietu biļešu tirdznicības topā. Stāvvietu un fanzonas biļetes praktiski jau ir izpārdotas, neskātoties uz to, kā organizātori palielināja laukumu, pārvietojot lielu skatuvi ārpus laukuma teritorijas uz Skonto halles autostāvvietu. Organizatori iesaka pasteigtieties iegādāties biļetes jau iepriekš, jo Latvijas iedzīvotājiem var nepietikt vietu un visas biļetes nopirks viesi no ārzemēm. Koncertā Rīgā mūziķis izpildīs savas labākās dziesmas, kā arī jaunus darbus. Biļetes uz koncertu var iegādāties Biļešu Serviss kasē.