Latvijas influenceri un blogeri bezmaksas reklāmēs lokālu biznesu

untitled-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompānija Balticevents.info palaid latvijas mazo un vidējo biznesa atbalstīšanas akciju #atbalstisavējos. Kopā ar influenceriem absolūti bezmaksas reklāmēs kompānijas pie sevis sociālos tīklos.

“Ar katru dienu Latvijā situācija ar biznesu paliek arvien sliktāk. Vairāki simti uzņēmumu cieš kolosālus zaudējumus un saprotams, ka daudziem ir vajadzīga palīdzība. Būšu ļoti priecīgs, ja kādam sanāks palīdzēt. Un vēlos aicināt arī influencerus ar blogeriem piedalīties akcijā un ar savām iespējām palidzēt cilvēkiem” – saka Balticevents.info pārstāvis žurnālists Ļevs Berezins.

Pie iniciatīvas pievienojas bokseri Kristaps Zutis un Kristaps Bulmeistars, kikbokseris Jānis Freimanis, MMA cīkstonis Edgars Skrīvers, cīńu sporta treneri Otto Kovči un Mihails Aņisimkovs, sabiedriskais aktivists Manvels Isadžańans, reperis Nātre, šovmenis Edgars Toretto, pasākumu rīkotāji Vjačeslavs “SanSay” Hirnijs un Roman Matijesku un vokālais pedagogs Tamara Caurkubule

Reizi nedēļā katrs akcijas dalībnieks izvēlēsies kompāniju un bezmaksas palidzēs ar reklāmu, uztaisot publikāciju un Stories sociālajos tīklos ar heštegu #atbalstisavējos. Paredzamais projekta ilgumstrīs mēneši.

Pieņemt dalību var tikai lokālie biznesi. Influenceri reizi nedēļā izvēlēsies projektus, kādi ir tūvu savai auditorijai un uztaisīs reklāmas publikācijas savos profīlos. Balticevents.info arī no savas puses bieži reklāmēs uzņēmumus savā facebook lapā, kā arī facebook grupās.  

Lai piedalītos akcijā ir nepieciešams atsūtīt sekojošu informāciju uz pr@balticevents.info:

1) kādu produktu tu ražo vai kādus pakalpojumus piedāvā

2) tava biznesa mērķis

3) produkta/pakalpojuma cenas

4) Facebооk un Instagram biznesa profilu linki

5) vārds, kontakttālrunis

 

Ja tu vēlies palīdzēt akcijai, raksti uz levs@balticevents.info vai pa taisno Lews Be un Lews Be