Ir sācies naudas atgriešanas process par Grigorija Ļepsa koncertu Liepājā un Valmierā

GLepss

No 2020. gada 20. janvāra Grigorija Ļepsa koncerta Liepājā un Valmierā organizātori “YOU ARE events agency”, kā arī biļešu tirdzniecības operators Biļešu serviss sāk naudas atgriešanas procesu par iegādātām biļetēm uz koncertu Liepajā un Valmierā.

Uzņēmums “YOU ARE events agency” pateicas visiem par pacietību un sapratni situācijā ar naudas atgriešanu par biļetēm uz Grigorija Ļepsa koncertiem “Liepājas Olimpiskajā centrā” 27. februārī un “Vidzemes Olimpiskajā centrā” 25.februārī, kas tika atcelti sakarā ar Ārlietu ministrijas lēmumu.

Tā kā ar koncerta atcelšanu esam saskārušies pirmo reizi, ka arī iesaistīto pušu bija vairāk nekā citos gadījumos, process aizvilkās un visu formalitātu nokārtošana aizņema daudz laika. Visa procesa laikā uzņēmuma pārstāvji veica komunikāciju ar klientiem un informēja par naudas atmaksas procesa niansēm un gaitu. Mūsu vēlme bija risināt šo situāciju pareizi un atbilstoši Valsts likumam.

“Neskatoties uz finansiālajiem zaudējumiem, kuri ir neizbēgami pasākuma atcelšanas gadījumā, mūsu uzņēmums pieņēma lēmumu par naudas atgriešanu klientiem pilnā apmērā. Turklāt, mūsu komanda ne tikai neplāno apturēt savu darbību, bet gatavo programmu 2020. gadam, kurā būs daudz interesantu pasākumu! Īpaši gibam izteikt pateicību mūsu sadarbības Partneri Biļešu serviss par palīdzību juridiskās puses formalitātes kārtošanas jautājumā, kā arī par iegūto pieredzi” saka kompānijas “YOU ARE events agency” ģenerāldirektors.

Naudu par biļetēm, kas iegādātas SIA „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu un aizpildītu veidlapu sūtiet uz e-pasta adresi info@bilesuserviss.lv. Aizpildītu pieteikuma veidlapu var nodot arī Rīgas Kongresu nama kasē. Nauda par biļetēm, kas iegādātas “YOU ARE events agency” kasē, var saņemt aģentūras birojā Lielā iela 7, Liepāja vai rakstot uz e-pastu office@yae.lv , ja biļetes iegādātas ar pārskaitījumu.

Pieteikuma veidlapa Biļešu serviss kasē pircējiem: https://mans.yae.lv/assets/politics/Bilesu_atgriesanas_akts.doc

Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 12.03.2020.

Ja naudas atmaksas akts tika iesniegts biļešu maiņas periodā, lūdzam to iesniegt atkārtoti!