Brāļi Gajazovi brauc uz Rīgu!

orig2. maijā Fame Fest jauniešu festivāls-foruma ietvaros ATTA centrā uzstāsies populāri dziedātāji Gayazovs Brothers.

Gayazovs Brothers — brāļi dziedātāji Timūrs un Iļjas Gajazovi no Osetijas. Timūrs saka, kā viņu iedvesmo un stimulē tiekšanā pēc slavas un pēc fanu mīlestības. Tajā pašā momentā Iljas liecina, kā vēlās kļūt par čaklu, drosmīgu un arī tādās pašas īpašības viņš novērtē cilvēkos. Viens no brāļiem ir tekstu un mūzikas autors, bet otrais ir muzikāla projekta producents. Grupas dalībnieki katrs lieliski papildina viens otru.

Gajazovi ir tādu darbu autori, kā “Kredo” («Кредо»), “Do vstreči na tancpoļe” («До встречи на танцполе»), “Verņite v modu ļubovj” («Верните в моду любовь»), “Čornaja pantera” («Черная пантера»), “Pjanij tuman” («Пьяный туман»), “Grizli” («Гризли») un daudzi citi. Viņu dziesma “Uvezite menja na diphaus” («Увезите меня на Дип-хаус») jau veselas četras nedēļas turas visu muzikālo platformu čartu topos pirmās vietās. Videoklips uz šo dziesmu trīs mēnešu laikā ir savācis vairāk nekā 40 miljonu skatījumu YouTubā.

Rīgā Fame Fest festivāla-forumā Gayazovs Brothers uzstāsies ar savu pēdējo albūmu, kā arī ar labākiem darbiem. Atgādinām, kā 2. maijā Rīgā ATTA centrā norisināsies pirmais jauniešu festivāls-forums Fame Fest. Rīkotāji informē, kā šis ir pirmais pasākums, kas plāno savākt vairāk nekā 6000 cilvēku.

Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem. Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.

Biļetes uz pasākumu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā Fames Fest mājaslapā www.famefest.lv