BOOM! Rīgā uzstāsies dziedātāji Jony, Elman un Andro

0792ef3bbabe431691995266fedd28. februārī naktsklubā Studio 69 uzstāsies populāri dziedātāji Jony, Elman un Andro. “Raava Music” leibla jauno mākslinieku dziesmas šobrīd aizņem augstākas pozīcijas Apple Music un VKontakte servisos.

Jony – viņu sauc par romantisko Krievijas dziedātāju. Dziesma ar nosaukumu “Alleja” («Аллея») savāca vairāk nekā 28 miljonu skatījumu Youtubā. Pirmais Jony solo albums pirmās dienās ticis augstākās Apple Music un VKontakte topu vietās un turas topā vēl joprojām.

Elman – dziedātājs, kurš katru dienu uzņem apgriezienus. Viņa dziesmas stāv visu muzikālo čartu sarakstos, bet videoklips uz dziesmu “Adrenalīns” savāca vairāk nekā miljons skatījumu. Elman ir Jony un Andro “Raava Music” muzikāla lejbla galvenais producents un visu laiku strādā, lai viss būtu līmenī un augsti kvalitatīvi.

Andro ir visjaunākais trio dziedātājs. Viņu tapat, kā Jony sauc par romantiķi, jo dziesmas vairākumā ir par mīlestību un dziļām jūtām. 13 gadu vecumā mākslinieks pieņēma dalību Quest Pistols muzikālas grupas darbā “Santa Ļučija” («Санта Лючия»). Tas bija viņa balss miljonu cilvēku atmiņā, bet šodien viņa darbs ar nosaukumu “Inoplaņtjanin” («Инопланетянин») uzdāvināja viņam milzīgo fanu armiju. Andro katru dienu čakli strādā un visu laiku gatavo jauno materiālu. Pēdējas albūms MoonFlave aizņem pirmās pozīcijas digital platformās.

Rīgā Jony, Andro и Elman izpildīs savus labākos darbus, ka arī prezentēs savas jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamās visās Biļešu Serviss kasēs.