ATTA CENTRE par godu Helovīnam norisināsies stand-up šovs

HALLOWEEN 1200x630

Gada bailīgākajā dienā, 31. oktobrī, vadošie Latvijas stāvizrāžu jeb stand-up komiķi no apvienības “Riga Stand Up” aicina uz melnā humora un smieklu vakaru. Komiķu šovs noritēs krievu, latviešu un angļu valodās Baltijā lielākā daudzfunkcionālā kompleksa ATTA CENRE telpās (Krasta iela 60).

Apvienība “Riga Stand Up” jau 4 gadus veido augstas kvalitātes humora šovus visās Baltijas valstīs un arī ārpus tām. Apvienība ir rīkojusi simtiem brīvā mikrofona pasākumus, vērienīgus šovus un ir kāpusi uz vienas skatuves ar pirmā lieluma “stand-up” zvaigznēm. Viņu pozitīvisms un enerģija acumirklī atdzīvina auditoriju. Un pēdējā oktobra dienā komiķi kārtējo reizi priecēs publiku ar oriģināliem jokiem, šoreiz — ar melnā humora devu.

Tā kā 31. oktobrī tiek atzīmēts Helovīns, pasākuma ietvaros tiks pasniegtas dāvanas oriģinālāko Visu svēto dienai veltīto kostīmu īpašniekiem. Ieeja — no plkst. 18.00, pasākums sāksies plkst. 19.00. Pirms šova un tā laikā būs iespējams pasūtīt “biedējošas” uzkodas un dzērienus jebkādai gaumei.

Pasākums notiks, ievērojot visus drošības noteikumus, kas izstrādāti saskaņā ar ATTA CLEAN protokolu, kā arī ņemot vērā Ministru kabineta pēdējo lēmumu (pasākumos iekštelpās vienlaikus pulcēties drīkst 500 cilvēki). ATTA CENTRE pārstāvji garantē saviem viesiem drošu uzturēšanos pasākumā: personalizētas sēdvietas, 2 metru distanci starp sēdvietām, pastiprināta kondicionēšanā, kā arī pasākuma laikā tiks nodrošināta dezinfekcijas iespēja.

Tiekamies 31. oktobrī ATTA CENTRE (Krasta iela 60).
Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā — www.bilesuparadize.lv