BOOM! Rīgā uzstāsies drum & bass didžejs “London Elektricity”

LE22.februārī pazīstamā pasaules drum & bass leibla Hospital records dibinātājs, kulta dīdžejs Tonijs Kolmans jeb London Elektricity uzstāsies ar ekskluzīvu 5 stundu setu Godvil koncerthallē.

London Elektricity jau darbojas savā žanrā vairāk nekā 20 gadus. Tonijs sācis ar savu pirmo džeza grupu, ar kuru bija brītu pop čartos un jau pēc tam saka ar disko un hauss mūzikas stīliem zem vārda Future Homosapiens.

Pēc neilga laika liktenis uzdāvināja viņam jauno ampluā – drum’n’bass. Tonijs no pašas nulles kopā ar savu komandu ir dibinājis un izaudzējis populāro mūzikas leiblu Hospital Records. Izlaida trīs veiksmīgus albūmus un ir pacēlis tādus māksliniekus, kā Nu:Tone, Danny Byrd, Cyantific, Logistics un High Contrast.

Kopā ar galveno hedlaineri uz skatuves kāps Dynamite MC, bet startu pasākumam dos mūsu vietējā leģenda, cilvēks, par kuru var teikt: „Viņš bija ne tikai Latvijas, bet visa PSRS pirmais dīdžejs”, – Jānis Krauklis.

Vakara izskaņā uzstāsies DJ Exact – viņa aktīvā ir labākā drum & bass dīdžeja grāds 2011.gadā (pēc Dj Top versijas) un milzīgs paveikto pasākumu un uzstāšanās skaits.